B-tým v generálce zvítězil na půdě Liberce B!
Profilovka
04. 08. 2024.

Generálka, kterou hráči pod vedením trenéra Dušana Žmolíka odehráli na půdě liberecké rezervy, dopadla vítězně. Pardubický B-tým zvládl otočit zápas, a skvěle se tak naladil na mistrovská utkání. Z Pardubáků se prosadili: Černý, Prokeš a Borůvka.

Poslední přípravný zápas před startem nové sezóny 3. nejvyšší soutěže odehrál pardubický B-tým v sobotu dopoledne. Od 10:00 hodin se utkal na severu Čech s FC Slovan Liberec B.

Do utkání lépe vstoupili domácí, které už v 7. minutě poslal do vedení přesnou hlavičkou Letenay - 1:0. Pardubičtí dokázali odpovědět v 35. minutě. Po centru Haldy si na míč naběhl Černý a hlavou srovnal na 1:1.

Po dvanácti minutách druhého poločasu vrátil domácím vedení Varfolomeev - 2:1. V 77. minutě utkání vyrovnal Prokeš - 2:2. O pět minut později bylo na pardubické střídačce ještě veseleji. Poslední gól utkání totiž vstřelil Borůvka, který tak přisoudil naší rezervě vítězství v generálce - 2:3!

První mistrovský zápas odehraje B-tým FKPCE už příští sobotu (10.8. 2024) od 10:15 hodin na stadionu Pod Vinicí proti rezervě FK Mladá Boleslav.

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.